(RPSN: 454%)

Jak zažádat o půjčku

Vyřízení on-line půjčky je u nás jednoduché a rychlé a komfortní. Veškeré kroky se provádí on-line na webových stránkách a jsou doprovázeny potřebnými informacemi pro Vás. Vyřízení půjčky je tak záležitostí na pár minut z pohodlí Vašeho domova.

1. Zvolte si požadovaný typ půjčky

Pomocí našeho grafického on-line kalkulátoru půjček si snadno vyberete přesně takovou půjčku, kterou potřebujete. Navíc ihned vidíte veškeré poplatky za půjčku, celkovou částku ke splacení a také termín splacení půjčky.

On-line kalkulátor

2. Vyplňte on-line žádost o půjčku

K podání žádosti na našich webových stránkách není potřeba přikládat kopie Vašich osobních dokladů ani dokladů jiných. Postačí pouze základní informace, jako jsou: Jméno a příjmení, Adresa Vašeho Bydliště, rodné číslo, zaměstnavatel.

Před odesláním žádosti si prosím také přečtěte podmínky Smlouvy o půjčce, které je v rámci registračního procesu nutno potvrdit.

Celá žádost o půjčku je co nejvíce zjednodušena tak, aby ji bylo možné dokončit pouze v jednom jediném kroku.

3. Získejte peníze

Ihned po obdržení žádosti o půjčku rozhodneme o poskytnutí půjčky. V každém případě Vás budeme pomocí SMS informovat o našem stanovisku. V případě, že bude Vaše půjčka schválena, peníze Vám budou ihned odeslány.

V případě, že půjčku poukazujeme na bankovní účet, peníze můžete mít k dispozici během 30 minut od schválení půjčky. Pokud máte zájem o poskytnutí peněz pomocí poštovní poukázky, peníze budou Vaše během 3 pracovních dnů.

Využijte naší snadné a rychlé on-line žádosti o půjčku